Szybka pożyczka NetCredit

07.01.2013

Net Credit oferuje pożyczki w ciągu jednej godziny. Dlatego można śmiało stwierdzić, że jest to szybka pożyczka Net Credit. Wystarczy, że się zarejestrujesz na stronie, a pieniądze masz na koncie dosłownie w ciągu paru chwil.

Co należy zrobić, aby otrzymać pożyczkę od Net Credit? Tak naprawdę niewiele. Jeżeli nie brałeś pożyczki od Net Credit najpierw należy się zarejestrować.

Należy na stronie netcredit.pl , wybrać kwotę i czas na jaki chcesz wziąć pożyczkę, kliknąć ikonę ‘’weź pożyczkę’’.  Pojawia się krótki arkusz informacyjny, który wypełniasz, następnie w celu dokończenia rejestracji wpłacasz jednorazową opłatę rejestracyjną w wysokości 1 zł. Rejestracja trwa jedynie około 2 minut. Kwoty dostępne dla nowych klientów to; 150zł, 300zł, 600zł. Możliwe jest wzięcie pożyczki na okres od 1 dnia do 30 dni. Po dokonaniu rejestracji klient czeka na odpowiedź, jeżeli jest pozytywna, to pieniądze pojawią się na Twoim koncie w ciągu jednej godziny!

W sytuacji gdy jesteś już klientem Net Credit nie musisz się już rejestrować, wystarczy, że złożysz wniosek o następną pożyczkę, oto możliwe sposoby złożenia wniosku:

-złożenie wniosku na własnym profilu (klient loguje się na stronie netcredit.pl , składa wniosek o następną pożyczkę wybierając kwotę oraz czas na który chce wziąć pożyczkę);

  • -dzwoniąc do biura obsługi klienta na numer: 22 100 60 10;
  • -wysyłając sms;
  • - pisząc e-mail z prośbą o następną pożyczkę, wtedy konsultant z biura obsługi klienta oddzwania w celu ustalenia parametrów pożyczki.

Następna pożyczka jest dostępna w kwotach : 150zł, 300zł, 600 zł, 900zł, 1200zł, 1500zł, 1800zł a nawet 2100zł!Okres na który możesz wziąć następną pożyczkę to 1 do 30 dni! Odpowiedź na złożony wniosek jest błyskawiczna! W ciągu paru chwil otrzymujesz odpowiedź i pożyczkę na koncie!

Tak jak widać szybka pożyczka Net Credit jest naprawdę błyskawiczna! Wystarczy chwila i masz złożony wniosek oraz pieniądze na koncie!

Ponadto pierwsza pożyczka jest za 0%! Otrzymasz pożyczkę do 600zł i po minionym okresie spłacasz tyle samo! Co oznacza, że szybka pożyczka Net Credit nie dość, że jest błyskawiczna to pierwsza za darmo! Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące pożyczki zadzwoń, napisz e-mail bądź skontaktuj się przez skyp’e.

X */?>