Soho Credit szybka pożyczka

17.01.2013

Szybka pożyczkę można również otrzymać od firmy Soho Credit. Na decyzje w sprawie pożyczki oraz na pieniądze czekasz maksymalnie jedną godzinę! Dlaczego pożyczka w Soho Credit jest szybka? Ponieważ do jej otrzymania nie musisz borykać się z formalnościami.

Co zrobić, żeby otrzymać pożyczkę od Soho Credit? Najpierw należy wypełnić wniosek rejestracyjny, wypełnienie danych we wniosku trwa jedyne kilka minut. Jeżeli dokonasz poprawnie rejestrację należy wpłacić opłatę jednorazową w wysokości jednej złotówki. Następnym krokiem do otrzymania pożyczki jest zgłoszenie wniosku. Zgłosić wniosek o pożyczkę można na dwa sposoby: poprzez zgłoszenie online na sowim profilu, należy wejść na zakładkę ‘’zgłoś się o pożyczkę’’, tam należy zaznaczyć kwotę oraz okres na jaki chcemy wziąć pożyczkę. Po zgłoszeniu otrzymuje klient na telefon komórkowy kod zatwierdzający. Kod ten należy wprowadzić we wskazane pole i zatwierdzić. Drugim sposobem zgłoszenia wniosku o pożyczkę jest wysłanie sms. Po dokonaniu tych czynności czekasz na sms z decyzją, jeżeli jest ona pozytywna pieniądze jak najszybciej są przelewane na Twoje konto.

Pierwsza pożyczka w Soho credit jest dostępna w kwocie od 250zł do 500zł na okres od 7 do 30 dni. Możliwe oczywiście jest przedłużenie tego terminu o następne 7, 14 a nawet 30 dni. Jeżeli jesteś już klientem Soho Credit, to dostępne są dla Ciebie pożyczki w kwotach od 250zł do 2000zł. Możliwe jest również przedłużenie terminu pożyczki.

Wnioski o pożyczkę  rozpatrywane są w dni powszednie od 9.00 do 21.00, w sobotę od 9.00-17.00. Jeżeli chcesz więcej dowiedzieć się na temat pożyczek udzielanych przez Soho Credit na stronie www.sohocredit.pl znajdziesz wiele informacji na temat udzielanych pożyczek. Pod zakładką ‘’pytania i odpowiedzi’’ znajdziesz wiele cennych informacji dotyczących szybkich pożyczek jakie udziela firma Soho Credit. Można również zadzwonić do biura obsługi klienta pod numer  telefonu +48 608 642 142 bądź pod numer +48 222 668 302, tam konsultant odpowie na wszystkie nurtujące pytania na temat udzielanych pożyczek. Możliwe jest również wysłanie e-mail info@sohocredit.com, można zadać pytania, na który zostanie wysłana odpowiedź.

Dlatego jeżeli szybko potrzebujesz pożyczki, możesz śmiało zgłosić się do firmy Soho Credit, która udzieli Ci pożyczki w ciągu jednej godziny!

X */?>