Sms kredyty

12.04.2013

Jeżeli masz przy sobie tylko telefon, możesz skorzystać z sms kredyt! Myślisz, że poprzez wysłanie jednego sms nie możesz otrzymać pożyczki? Już teraz firmy takie jak Vivus.pl, Net Credit oraz Via sms oferują pożyczki za wysłanie jednego sms!

Jak to jest możliwe? Sms kredyty są dostępne dla klientów, którzy posiadają już swój profil w danej firmie, czyli dla tych, którzy korzystali już z pożyczki w danej firmie! Jak to się dzieje, że dzięki jednemu sms, otrzymasz pieniądze na swoje konto? Oczywiście po dokonaniu rejestracji jesteś w bazie klientów danej firmy. Sms dla każdego pożyczkobiorcy jest indywidualny, różni się np. jakimś kodem. Dlatego po wysłaniu takiego sms, pożyczkodawca wie, o tym któremu klientowi ma wysłać pieniądze na konto!

Dlaczego pożyczkodawcy wymyślili tego typu możliwość złożenia wniosku? Przecież często jest możliwość złożenia wniosku droga telefoniczną albo przez Internet! Ale czasami po prostu nie mamy jak wykonać telefonu, albo nie mamy dostępu do Internetu! Dlatego też w wielu sytuacjach sms kredyt może okazać się dobrą alternatywą dla wielu z nas!

Na przykład wysłanie sms kredyt może przydać się podczas kolacji, w restauracji, kiedy okazuje się, że nie starczy nam na  uregulowanie rachunku! W takiej sytuacji unikamy nieprzyjemnej sytuacji! Innym przykładem może być jakieś ważne spotkanie, z którego nie możemy wyjść, nie możemy nawet zadzwonić, a wysłanie krótkiego sms jest możliwe! Innym przykładem może być wyjście z ukochaną osoba na zakupy, chcesz obdarować ją prezentem, orientujesz się, że brakuje Tobie w danej chwili pieniędzy, wystarczy wysłać sms i po problemie!

Jak widać sms kredyty w wielu sytuacjach mogą okazać się bardzo dobrym rozwiązaniem, dobrą alternatywą w wielu sytuacjach! Dlatego warto zapoznać się wcześniej jak skonstruowany powinien być taki sms, żebyśmy byli przygotowani do tego, gdybyśmy chcieli z niego skorzystać!

Po wysłaniu sms, odpowiedź otrzymujesz bardzo szybko1 nawet w czasie paru minut, a pieniądze na konto do jednej godziny!

Na stronie internetowej danego pożyczkodawcy widnieją informacje jak otrzymać takie sms kredyty, jaka ma być treść sms  i na jaki numer należy go wysłać! Na stronie internetowej firm widnieją również różne informacje na temat jak wziąć pożyczkę, jak zarejestrować się, jakie warunki należy spełnić, żeby w ogóle otrzymać pożyczkę! Sprawdź, skontaktuj się z biurem obsługi klienta danej firmy!

X */?>