Pożyczka na telefon

03.04.2014

Możesz zadzwonić, a pieniądze w czasie paru minut pojawią się na Twoim koncie! Już teraz wystarczy, że będziesz miał telefon, wyślesz sms albo zadzwonisz, a pieniądze po chwili pojawią się na Twoim koncie.

Jak to jest możliwe, że do uzyskania pożyczki wystarczy tylko telefon? Firmy takie jak Net Credit, Vivus.pl, Via sms proponują swoim klientom złożenie wniosku właśnie przez telefon. Ta możliwość jest dostępna dla klientów, którzy już korzystali z pożyczki w danej firmie. Po raz pierwszy klient, żeby uzyskał pożyczkę powinien się zarejestrować, wypełnia krótki formularz rejestracyjny, po tym czeka na odpowiedź. W ten sposób firma posiada podstawowe dane klienta, dzięki którym zadecyduje o przyznaniu jemu pożyczki. Firma posiadając te dane, w przypadku następnej pożyczki może od razu podjąć decyzję o jej przyznaniu. Dlatego też klient może zadzwonić do biura obsługi klienta, podaje podstawowe dane, ustala szczegóły pożyczki i czeka na odpowiedź. Otrzymuje ją po paru minutach. Jeżeli jest ona pozytywna, pieniądze od razu przelewane są na konto. Firmy udostępniają również możliwość ubiegania się o pożyczkę za pomocą wysłania sms. Każdy klient posiada indywidualną treść sms, wyróżniającą się np. kodem. Klient w treści sms wpisuje kwotę oraz okres na jaki chce wziąć pożyczkę. Następnie klient czeka na odpowiedź oraz pieniądze na koncie. Od momentu dokonania rejestracji, złożenia wniosku za pomocą sms oraz wykonania telefonu, klient czeka około 15 minut na przelew pieniędzy na swoje konto. Ponadto firmy oprócz tego, że udostępniają możliwość złożenia wniosku za pomocą telefonu, stali klienci mogą również zalogować się na stronie internetowej i wybierają kwotę i okres na jaki chcą uzyskać pożyczkę. Czas oczekiwania jest taki sam jak w przypadku złożenia wniosku za pomocą telefonu.

Pożyczka na telefon może być pomocna w wielu sytuacjach, możesz nie móc akurat rozmawiać przez telefon, nie masz dostępu do Internetu, wtedy możesz wysłać sms. Jeżeli chcesz ustalić szczegóły pożyczki, masz wątpliwości możesz  zadzwonić  do biura obsługi klienta, konsultant pomoże Ci w wyborze kwoty i okresu na jaki możesz wziąć pożyczkę.  W sytuacji gdy masz dostęp do Internetu, chcesz szybko otrzymać pieniądze możesz złożyć wniosek online. Masz różne możliwości, pożyczka na telefon, online jest na wyciągnięcie ręki!

 

X */?>