Mini-credit.pl szybka pożyczka

22.01.2013

Jeżeli jesteś zainteresowany szybkim przypływem pieniędzy, to szybka pożyczka od mini-credit.pl, jest dla Ciebie już od dziś dostępna! Pieniądze od tej firmy otrzymasz już w ciągu jednej godziny!

Co należy zrobić aby otrzymać pożyczkę od mini-credit.pl? Naprawdę niewiele! Należy zarejestrować się na stronie mini-credit.pl. Klient wypełnia krótką ankietę: wpisuje swoje podstawowe dane, podaje również dane kontaktowe (numer telefonu oraz adres e-mail).
Jeżeli poprawnie klient wypełni ankietę rejestracyjną, otrzymuje wiadomość na swoją pocztę internetową, gdzie znajduje się link, dzięki któremu klient przemieszcza się na stronę internetową w celu dokończenia rejestracji. Po dokończeniu rejestracji należy złożyć wniosek o pożyczkę, tam wybiera klient kwotę i okres na który chce wziąć pożyczkę.

W sytuacji gdy jesteś nowym klientem firmy mini-credit.pl, dostępna jest dla Ciebie pożyczka w kwocie od 100zł do 500zł na okres od 5 dni do 30 dni. Przedłużenie terminu pożyczki oczywiście jest możliwe, o 5 dni, 15 dni a nawet 30 dni. Jeżeli już  brałeś pożyczkę w mini-credit.pl, chcesz wziąć następną dostępne są dla Ciebie kwoty od 100zł do 2000zl , na termin od 5 dni do 30 dni. W tym przypadku również możliwe są przedłużenia, tak jak przy pierwszej pożyczce.

Wnioski w sprawie pożyczki są rozpatrywane przez firmę mini-credit.pl od poniedziałku do piątku od godziny 9.00 do godziny 19.00 oraz w soboty od godziny 9.00 do godziny 17.00.

W sytuacji gdy chcesz dowiedzieć się więcej na temat udzielnych pożyczek przez firmę, na stronie www.mini-credit.pl, znajduje się wiele cennych informacji dla pożyczkobiorców. Jednak gdy masz jakieś pytania, wolisz poradzić się specjalisty, to jest oczywiście taka możliwość. Można wykonać telefon , dzwoniąc pod numer: +48 22 266 83 55, konsultant odpowie na wszystkie pytania dotyczące udzielanych pożyczek przez firmę. Można ponadto wysłać e-mail pod adres: info@mini-credit.pl wysłać zapytanie, natychmiast otrzymasz odpowiedź na zadane przez Ciebie pytanie.

Mini-m credit.pl jest firmą, która w ciągu paru chwil pożyczy Tobie pieniądze, nie musisz wychodzić z domu, wystarczy, że masz dostęp do Internetu, aktualny numer telefonu, adres e-mail oraz numer rachunku bankowego! Zarejestruj się, a pieniądze w ciągu jednej godziny pojawią się na Twoim koncie bankowym!

X */?>