Kredyt na sms czyli gotówka za wiadomość

17.07.2012

Kredyt na smsW sytuacji, gdy brakuje nam stosunkowo niskiej kwoty, lecz jest ona potrzebna i to w trybie wręcz natychmiastowym do tego, abyśmy zrealizowali długo oczekiwane pragnienia, warto przyjrzeć się ofercie, jaką jest kredyt na SMS.  Jakie warunki przyznania nam pieniędzy stoją za tą usługą?

Warunków i wymogów jest niewiele. Sam proces przyznawania pieniędzy polega na wysłaniu SMS-a pod wskazany numer, dzięki czemu bank dostaje sygnał, że jesteśmy zainteresowani wzięciem gotówki. Następnie wypełniamy specjalny formularz bądź wniosek zgłoszeniowy, na którym ustalamy, jaką kwotę i na jak długi termin chcemy otrzymać. Ilość pieniędzy, jakie mogą nam być przyznane zawiera się często w granicach od kilkuset do kilku tysięcy złotych w zależności od naszych wymagań. Po pozytywnym przyznaniu nam pieniędzy, gotówkę otrzymujemy w przeciągu naprawdę krótkiego czasu. Jak widać cały proces przebiega bez zaświadczeń i zbędnych formalności. Nie musimy posiadać żadnych dóbr w postaci nieruchomości ani poświadczeń ze strony innej osoby, żeby otrzymać tego rodzaju formę kredytu.

Korzystanie z typu pożyczki, jakimi są kredyty przez SMS niesie ze sobą wiele korzyści dla konsumenta. Po pierwsze, nie jesteśmy obciążani na wiele lat spłatą kredytu, gdyż termin oddania należności zawiera się często w przeciągu miesiąca. Kolejna zaleta to szybka i dogodna niemal dla każdego forma wzięcia kredytu. W dobie komputeryzacji i nowych technologii ciężko jest znaleźć osobę, która nie posiadałaby telefonu oraz dostępu do komputera z Internetem. Następnym atutem tego rodzaju pożyczki jest szybkość, z jaką pieniądze pojawiają się na naszym koncie.

Kredyt na SMS to często niemal jedyne rozwiązanie dla osób mających negatywną historię kredytową, gdyż instytucje pozabankowe oferujące tego rodzaju pożyczkę zazwyczaj nie sprawdzają jak wygląda nasza historia terminowego oddawania należności. Jest to także dogodna opcja dla będących na bezrobociu osób, które nie posiadają stałego źródła dochodu. Będąc więc w trudnej sytuacji finansowej możemy zwrócić się o przyznanie pieniędzy za pomocą pożyczki SMS-owej, a nasz wniosek prawdopodobnie zostanie pozytywnie rozpatrzony.

X */?>